Podkłady

Podkłady podłogowe z polistyrenu ekstrudowanego (XPS) przeznaczone są pod wszystkie rodzaje podłóg pływających. Polecane zarówno do paneli laminowanych jak i deski trójwarstwowej. Dzięki swoim parametrom, gwarantują wysoką trwałość podłogi i poprawiają komfort jej użytkowania. Każdy podkład wyróżniają parametry, za pomocą których można wydłużyć czas użytkowania podłogi.


Parametry techniczne podkładów Decor Floor – DO POBRANIA


Instrukcja montażu podkładu w rolce – DO POBRANIA


Kasetony

Kasetony wykonane z folii polistyrenowej to prosty, praktyczny i efektowny sposób wykończenia każdego wnętrza – nadają niepowtarzalny i oryginalny charakter pomieszczeniom mieszkalnym, reprezentacyjnym oraz przeznaczonym do pracy.

Szeroka gama wzorów i kolorów znajdujących się w naszej ofercie odpowiada indywidualnym zapotrzebowaniom i gustom klientów. Umożliwia ciekawą aranżację zarówno wnętrz stylowych jak i nowoczesnych.

Obok walorów estetycznych kasetony posiadają również dobre parametry izolacyjne, są lekkie i łatwe w montażu. Pokryte kasetonami sklepienie można odnawiać poprzez malowanie farbami emulsyjnymi, akrylowymi itp., opartymi na bazie wody.


Parametry techniczne kasetonów – DO POBRANIAKasetony - producent VTM

VTM Holding - Lider w dziedzinie produkcji podkładów podłogowych

Firma VTM Holding swoje istnienie na rynku datuje od roku 1990, od tego tez czasu sukcesywnie poszerzamy oraz doskonalimy swój asortyment. Obecnie jesteśmy jednym z liderów na rynku a naszą specjalnością jest przede wszystkim produkcja materiałów izolacyjnych i dekoracyjnych przeznaczonych dla budownictwa. Filozofią naszej marki jest najwyższa jakość oferowanych usług oraz spersonalizowane podejście do każdego

PERFECT MAT 1,5 mm

11 sierpnia 2016

Posiada wysokiej klasy parametry akustyczne, w szczególności poziom dźwięku hałasu, który izoluje dźwięki słyszalne w pomieszczeniach poniżej. Zastosowanie podkładu Perfect Mat sprawia, że pomieszczenie staje się ciche i komfortowe. Materiał, z którego wykonany jest podkład idealnie nadaje się do pomieszczeń wilgotnych oraz z zastosowaną instalacją grzewczą. Dzięki zadrukowanej powierzchni płyty z łatwością można dostosować wymiar

Jak wyrównać podłogę?

11 sierpnia 2016

Problem z nierównym podłożem zdarza się niezwykle często. Jego przyczyną mogą być niestarannie wykonane prace budowlane czy też usunięcie dotychczasowego pokrycia podłogowego. Większe nierówności należy wyrównać masą szpachlową, natomiast mniejsze pozwoli zniwelować odpowiedni podkład.

Ciekawostka

11 sierpnia 2016

Czy wiesz, że gdyby każdy panel ważył 1,5 – 2 kg to uderzające o niego obcasy czy też psie pazurki nie wywoływałyby żadnego odgłosu? Ze względu jednak na fakt, że panele są bardzo lekkie i niezbyt grube, potrzebują dodatkowej izolacji w postaci podkładu.

Potrzebujesz więcej informacji
o naszych produktach?

recycling

Produkty VTM Holding posiadają niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, spełniając europejskie normy jakości i bezpieczeństwa.

Wyroby produkowane są w nowoczesnej i ekologicznej technologii, a odpady wykorzystywane w procesie recyklingu.