VTM Holding logo
Firma VTM Holding swoje istnienie na rynku datuje od roku 1990, od tego tez czasu sukcesywnie poszerzamy oraz doskonalimy swój asortyment. Obecnie jesteśmy jednym z liderów na rynku a naszą specjalnością jest przede wszystkim produkcja materiałów izolacyjnych i dekoracyjnych przeznaczonych dla budownictwa.

Filozofią naszej marki jest najwyższa jakość oferowanych usług oraz spersonalizowane podejście do każdego klienta. Priorytetem jest dla nas jak najlepszy kontakt z kontrahentami, który zapewnia wysoko wyspecjalizowana kadra.
W naszym portfolio produktowym znajdują się kasetony z folii polistyrenowej oraz podkłady pod podłogi. Tworząc produkty kierujemy się współczesnym wzornictwem, nie mniej ważna jest jednak dla nas funkcjonalność oraz ergonomia użytkowania.

Współpracujemy z klientami hurtowymi zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Na potrzeby wciąż rozwijającego się rynku oraz rosnących wymagań naszych kontrahentów nieustannie modernizujemy i udoskonalamy nasze produkty, tak żeby spełniały wszystkie normy jakości oraz bezpieczeństwa.
Jesteśmy firmą nowoczesną, a nowoczesność w naszym wydaniu to także troska o środowisko. Wszystkie nasze produkty, produkowane są z najwyższą dbałością o ekosystem, przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

vtm-holding-6

VTM

vtm-holding-4

vtm-holding-3

vtm-holding-2

Potrzebujesz więcej informacji
o naszych produktach?

recycling

Produkty VTM Holding posiadają niezbędne certyfikaty i zaświadczenia, spełniając europejskie normy jakości i bezpieczeństwa.

Wyroby produkowane są w nowoczesnej i ekologicznej technologii, a odpady wykorzystywane w procesie recyklingu.